Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

3 Yıl Sonra Bir Etkinlik Daveti Gelecek ve Tepkin Ne Olacak ?

3 Yıl Sonra Bir Etkinlik Daveti Gelecek ve Tepkin Ne Olacak ?

Merhaba Sevgili Dostlar, Az Önce Facebook’ta Başlatmış Olduğum Etkinlikten Bahsetmek İstiyorum Sizlere.

3 Yıl Sonrası İçin 30 Mart 2019 ‘ a Cumartesi Gününe Saat 10:00 Bir Etkinlik Oluşturdum. Buradaki Asıl Amaç O Zaman Geldiğinde Hatırlamayacağınız Bir Etkinliğin Uyarısını Alıcaksınız. O Zaman Size Bir Duygu ve Gariplik Yaşatmak Adına Böyle Bir Etkinlik Düzenledim. Katılanlar, Katılmayanlar ve Davet Edenlere Tek Tek Şimdiden Teşekkür Ederim.

3 Yıl Sonra Evlenmeler, Boşanmalar, Mezuniyetler, Ölümler ve Doğumlar Gerçekleşek. İşte O Zaman Bu Etkinlik Karşınıza Çıktığında Yaşadığınız Duyguları Yorum Olarak Benimle Paylaşmanızı Rica Ederim.

Şimdiden İyi Eğlenceler Dilerim. 3 Yıl Sonra Görüşmek Üzere 🙂 🙂 🙂

 

Etkinliği Burada Paylaşmak İstedim Ancak İzin Vermedi. Kısa Bilgileri ve Linki Paylaşıyorum. Sizlerde Arkadaşlarınızı Davet Ederseniz Sevinirim. Teşekkürler

 

Etkinlik Bilgileri :

3 yıl içerisinde hayatımızda birçok değişiklik gerçekleşecek; evlilikler, boşanmalar, mezuniyetler, ölümler, doğumlar vs.

Bugün bu etkinlik davetini kabul ettiğini kesinlikle unutacaksın ve 3 yıl sonra zamanı geldiğinde, Facebook size ne olduğu hakkında bilginizin olmadığı bu etkinlik için bir bildirim gönderecek ve o gün hep beraber toplanıp efsanevi bir 30 dakikalık barbekü partisi yapacağız!

Eğer bir arkadaşınızdan bu etkinliğe katılmak için bir davet aldıysanız bunu bir jest olarak düşünün ve siz de arkadaşlarınızı davet edin.
3 yıl sonra görüşmek üzere!

#3yılsonra

– Etkinlik, ilerleyen yıllarda tüm iller için detaylandırılabilir, üzerinde düşünebiliriz, nasılsa zamanımız bol (?) 🙂


In 3 years a lot of changes will have taken place in our lives, marriages, divorces, graduations, deaths, births, etc. In April of 2015 when accepting this invite is totally forgotten, we will get a notification for this event & you have no idea what it is, then we will celebrate with an epic 30 minute barbecue party…

If you get an invite for this group from someone consider it a compliment and invite others.
See you in 3 years!

#3yearslater

 

Etkinlik Bağlantı Linki

https://www.facebook.com/events/1613914565495737/

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.