www.bitolga.com

Android İşletim Sistem Ne Kadar Doğru !!! Tercih Edilmeli mi ?

Android İşletim Sistem Ne Kadar Doğru !!! Tercih Edilmeli mi ?

Merhaba Dostlarım Bugünkü Yazımda Sizlere Android İşletim Sistemi Hakkındaki Fikirlerimi Paylaşacağım. Öncelikle Ben Bir İOS Kullanıcısıyım. Nedenine Gelicek Olursam Şu Şekilde Sizlerlede Paylaşmak İstedim.

Android İşletim Sistemini Şu Şekilde Düşünün Tamamiyle Bir Bilgisayar Sistemi Şeklinde Çalışmakta. Bende Bir Aralar Android İşletim Sistemi Kullandım Ancak Hiç Memnum Kaldım. Düşünün Şimdi 2.000 TL ye Bir Bilgisayar Aldınız Her Geçen Gün Yeni Programlar Yüklemek Zorundasınız, Peki Ya Sonrası Her Geçen Yüklenen ve Kaldırılan Programlar Yüzünden Bilgisayarınız Ağırlaşmaya ve İstediğiniz Performansı Size Vermemeye Başlayacak. Bu Durumda Format Atmak Zorunda Kalacaksınız.

Peki Şimdi Bilgisayarına Format Atmak Zorunda Olanlara Soruyorum Eğer Profesyonel Bir Yazılımcı Değilseniz Formattan Sonra Bilgisayarınız Aldığını İlg Günkü Verimliliği İle Çalışacak mı ? Tabikide Hayır Dediğinizi Duyar Gibiyim 🙂

Android İşletim Sistemide Aynı Mantıkta Çalışmakta. Heyecanla Gittiğiniz Telefoncudan Aldığınız Ortalama 2.000 TL Verdiğiniz Telefonu Bi Süre Kullandıktan Sonra Çeşitli Oyunlar Programlar vs vs Yükleyecek Heyecanla Kullanmaya Devam Ederken Telefonunuza Virüs Bulaştıracaksınız. Sonra Virüs Programları Yükleyecek Telefonunuzu Temizleyecek ( Daha Doğrusu Temizlediğinizi Zannedecek ) siniz. Sonra Telefonunuzda Yavaşlamalar Olacak Yavaşlamaları Hızlandırmak İçin Programlar Yükleyecek Telefonum Hızlandı Diyeceksiniz 🙂 Ama Kimse Kimseyi Kandırmasın Dostlarım. İşin Sonunda Telefonunuza Format Atmak Zorunda Kalacaksınız Ancak Formattan Sonrada Hızlanı Desenizde Asla İlk Aldığını Günkü Gibi Olmayacak. İşin Doğrusu Hevesle Almış Olduğunuz ve Belirli Bir Servet Döktüğünüz Teleonunuz Sizi 1 Yılın Sonunda Yarı Yolda Bırakacak.

Sizleri Bu Yazımla Üzmek İstemem Asla Bir Markayıda Kötülemiyorum Sadece Şuanda Güncel Olan Yazılımlar Arasında Sizi Bilgilendirmek İçin Yazdım. Umarım Sizlere Yardımcı Olabilmişimdir. Yazımı Beğendiyseniz Güzel Yorumlarınızı Beğenilerinizi ve Paylaşımlarınızı Esirgemeyin. #bitolga

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. larsqwe dedi ki:

    çok güzel bir konuya değinmişsiniz bende android kurbanlarındanım 🙁 ancak artık öyle bir hataya düşmem 🙂

  2. alara dedi ki:

    örneklemeniz harika 😀 😀 😀

  3. cenk dedi ki:

    ios kullananlar buraya 😛 🙂 😀

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.