Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

Aşktan Geriye Kalanlar Müzesi !!! Aşk Bitti Geriye Ne Kaldı ?

Aşktan Geriye Kalanlar Müzesi !!! Aşk Bitti Geriye Ne Kaldı ?

Merhabalar;

Bugün Sosyal Medya Facebook’ta Yine Neler Var Neler Oluyor Diye Dolaşırken İlginç Bir Etkinlik Daveti Geldi. Baştan Ne Olduğunu Tam Anlamadım Fotoğrafı Görünce İçeriğini Tahmin Etmek Zor Olmadı 🙂 Ancak Tahmin Ettiğimden de Daha Farklı Birşeydi.

Slogan Şu : Aşktan Geriye Ne Kaldı ?

Etkinlik Açıklamalarını Okunca Çok İlginç Bir Müzenin Olduğunu Öğrendim ve Bunu Sizlerle Paylaşmak İstedim.

Etkinliğin İçeri :

Aşktan Geriye Ne Kaldı?

Ondan size kalanları içinize atmayın, bağışlayın.

Aşkınızdan geriye kalanları Museum of Broken Relationships’e bağışlayın, hikayenizle dünyayı gezsin.

İstinyePark, Türkiye’de ilk kez 2010 yılında ev sahipliği yaptığı ve büyük beğeni toplayan dünyaca ünlü “Museum of Broken Relationships – Aşktan Geriye Kalanlar Müzesi”ni tekrar ağırlıyor. Müze, biten aşklardan geriye kalan parçaları değerli bir paylaşıma dönüştürüyor. Tüm dünyayı gezen müze, biten ilişkilerden kalan parçaları ve hikayelerini toplayarak, ziyaretçileriyle buluşturuyor. Siz de müzeye bağışta bulunarak, kalp kırıklıklarınızın hikayesini dünyayla paylaşabilirsiniz.

Sevgililer Günü’ne özel olarak 3-19 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek, Hırvat sanatçılar Olinka Vištica ve Dražen Grubišic’in küratörlüklerini yaptıkları müzede, her ülkeden toplanan “aşk hikâyeleri ve yadigarları” sunuluyor. Müze, aşkın bitişine hüzünlü bir şekilde tanıklık etmek yerine aşka, aşkın masumiyet ve yalınlığına, ümide ve çoğu zaman gülümseten detaylara adanıyor.

 

 

Museum of Broken Relationships Adında Bir Müzenin Olduğunu ve Bunların Dünyayı Gezerek Açtıkları Sergiden Bahsediyordu. Bir Düşünsenize Sevgilinizden veya Eşinizden Ayrıldınız ve Sizde Ona Ait Bazı Eşyalar Kaldı ve Bunu Bu Müzeye Hikayeniz İle Birlikte Yazıp Gönderiyorsunuz ve O Eşya Dünyayı Bu Müze Sayesinde Gezebiliyor, Kimbilir Bir Gün Başka Yerde O Müzeyle Karşılaştınız ve Sizin Gönderdiğiniz Eşya Orada 🙂 🙂

Ancak Bilmenizi İsterim Ki Adınız vs Gibi Bilgiler Kesinlikle Yazılmıyor. Eğer Değerlendirmek ve Hikayesi İle birlikte Eşya Göndermek İsteyenler Olursa

https://brokenships.com/?open=contribute Adresine Tıklayarak Bu İşlemi Gerçekleştirebilirler…

 

Bu Eğlenceli ve İlginç Olan Etkinlik İçin İstinye Park Ailesine Teşekkürler

Etkinlik Linki İçin : İstinye Park Aşk Bitti Geriye Ne Kaldı ?

İstinye Park : Facebook Sayfası İçin

 

Müzeden Birkaç Görüntü

 

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.