Teknoloji Startup Girişim

Böyle Hayat Yaşayanlarda Var !!!

  Böyle Hayat Yaşayanlarda Var !!!

  Dün Akşam İnternette Gezerken İlginç Fotoğraflara Denk Geldim. Aslında Daha Yeni mi Öğrendin Diyenler Olacaktır Ancak Yeni Öğrenmedim Sadece Görsel Anlamda da Çok Beğendiğim İçin Sizlerle Paylaşmak İstedim.
  İnsan Oğlu Öyle Bir Yerde Ki Kimimiz Aç Kimimiz Tok Kimimiz Zengin Kimimiz Orta Düzey Kimimizde Açlık Sınırında. İşler Böyle Oluncada İnsanlar İster İstemez Zenginliğe Lüks Hayata İstediğini Sorgusuz Sualsiz Alma Gibi Hayellere Dalıyor, Bunların İçerisinde Tabiki Bende Varım yada Kim Yok ki!
  Bi Süre Önce Paylaşmış Olduğumuz  ( Borca Dayalım Para Sistemi ) Yazımda Dünyanın En Zengin İnsanı JP Morgan Adında Bir Adamdan Bahsetmiştim. Bu Kişi Dünyayı ( Düşünsenize Dünyadan Bahsediyorum ) Tek Başına 10 Kez Satın Alabiliyor. Böyle Bir Adam Olmak veya Çocuklarından Biri Olmak ? Ne Yapardık Sorusunu Hemen Kafamızda Kendimize Sormamıza Neden Oluyor ? Ne Yapardık yada Ne Yapardım Cevabı Olmayan Bir Soru Dünyayı Satın Alacak Kadar Param Var ve Ne Alacağımı Bilmiyorum 🙂 Ne Alabilirim Ki İstesem Herkezi Satın Alabilirim !!!
  Bilmiyorum Arkadaşlar Cevapları Olmayan Sorularla Kafanızı Bulandırmak İstemem 🙂 Bu Yazımdan Sonra Size Tavsiye Edebileceğim Diğer Bir Yazım ( Parayı Kimler Basıyor ? ) İnanın Bu İki Yazımdan Sonra Herşeye Bakış Açınız Değişecek. Şimdiden Keyifli Okumalar Dilerim. Yorum Beğeni ve Paylaşımlarınız İçin Teşekkür Ederim.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. deneme dedi ki:

   adfsfsdfsdfsdf

  BİR YORUM YAZ