www.bitolga.com

Bukoli – İnternet Alışverişlerinde Yine Bir İlk

Bukoli – İnternet Alışverişlerinde Yine Bir İlk
REKLAM ALANI

Bugün Takip Ettiğim Teknoloji Sitelerin Bir Yazı Okudum ve Çok Hoşuma Gitti. Böyle Güzel Projeleri Düşünüp Hayata Geçiren İnsanları Takip Etmeyi Gerçekten Çok Seviyorum.

Slogan Görseli Olarak Kullanılan Resim Balta Ne Demek İstediğini Anlatmasa İlgi Çekiyor 🙂

Borusan Grubunun Girişimi Olan bukoli.com Büyük Ses Getirmeyi Hedefliyor. Düşünün Hepimiz İnternetten Alışveriş Yapıyoruz Artık Ancak Öyle Şeyler Oluyorki Aklımıza Geliyor, Eve İstesem Acaba Evde İnsan Olur mu ? İş Yerine İstesem Acaba Burada Olur muyum ? Kolimi Kargomu Kim Alıcak, Ya Geri Giderse Gibisinden Yüzlerce Soru Mutlaka Aklımıza Geliyor. Ancak Artık Böyle Bir Dert Kalmadı Bukoli İle Çalışan Firmalardan Sipariş Verdiğinizde Evinize Sokağınıza Yakın Cafe, Kırtasiye, Bakkal, Market, Tesisatçı Aklınıza Ne Geliyorsa Teslim Ediyorlar Sizde Eve Dönerken Uğrayıp Alıyorsunuz 🙂 İlginç ve Güzel Diye Düşünüyorum Tabi Hepimiz Aynı Düşünürmüyüz Bilemiyorum, Ancak İlerleyen Zamanlarda Çok Daha Güzel Olacağına Dair İçimde Bir His Var Arkadaşlar.

 

Tatınıtım Video

 

Yorum Beğeni ve Paylaşımlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim. #bitolga

Yazılarımı Okuyanlar Arasında İlk Kullananlar Benimle Fikirlerini ve Görüşlerini Paylaşırsa Mutlu Olurum. Bu Sayede Burada Paylaşırsak Diğer İnsanlar İçinde Fikirler Vermiş Oluruz.

Beni Favorilerene Ekleyen Bukoli ‘ye Teşekkür Ederim

Geri Dönüş Sağlayan Herkezin Yayınlarını Paylaşmaktan Mutluluk Duyuyorum. 🙂

Kaynak
Kaynak
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.