Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

Clash Of Clans Bot – Garantili – İstediğiniz Zaman Destek Alabilirsiniz

Clash Of Clans Bot – Garantili – İstediğiniz Zaman Destek Alabilirsiniz

Clash Of Clans Bot

Merhaba Arkadaşlar Bir Süredir İnternette Geziyorum ve Clash Of Clans Oyununu Oynayan Bir Sürü İnsan var Bende Sizlere Bu Konuda Harika Bir Haber Vermek İstedim. Clash Of Clans Botu Bir Çok Web Sitesinden Ücretsiz Ancak İçi Virüsle Dolu Bir Çoğuda Aylık Ücret Karşılığında Satıyor. Bende Sizin İçin Bunu Ömür Boyu Lisanslı Hale Getirdim. Ömür Boyu Tek Alım Tek Fiyat.

Aklınızda Soru Kalmasın Her Konuda Yorum Kısmına Yorum Bıraktığınızda Size Hertürlü Destek Vericem Kurulumdan Kullanıma Kadar Zaten www.bitolga.com Sitesini Takip Eden Aylık 10.000 TakipçimeGüven Konusunda Hiç Kusurda Bulunmadım.

 

Bu Program Sadece Bilgisayarlarda Kullanılmaktadır.

1 – Öncelik Olarak Bigisayarınıza Blue Stacks Programını İndireceksiniz Bu Programı Bilmeyen Yoktur Herhalde 🙂 Programı Buradan İndirebilirsiniz ( http://www.bluestacks.com/ )

Kurulumu Yaptıktan Sonra Ayarlar Kısmından Güncellemeleri Mutlaka Kapatın

2 – Blue Stack Programından Clash Of Clans Uygulumasını İndirin ve İlk Eğitim Görevini Tamamlayın ( Unutmayın Eğer Android Telefon Kullanıyorsanız Blues Stack Uygulamasınada Aynı Mail ve Şifrenizle Giriş Yapın Sakın Ama Sakın Başka Yeni Hesap Açmayın

3 – Eğer İphone Kullanıyorsanız Oyununuzu Bir Yandan Açın ve Ayarlar Seçeneğine Tıklayın. Sırasıyla Bir Cihazı Bağla Sonra Bu Cihaz Eski ve Bir Başka Cihaza Bağlamak İstiyorum Seçeneklerinize Dokunduğunuzda Karşınıza Bir Kod Gelicek. Bu Kodu Belirtilen Süre İçinde Blues Stacks Programındaki Clash Of Clans Oyununa Girmeniz Gerekiyor. Oyunu Açtıktan Sonra Sırasıyla Ayarlar Bu Cihaz Yeni Tıklayıp İOS Cihazdaki Verilen Kodu Belirtilen Bölüme Doğru ve Düzgün Bir Şekilde Yazıp Tamama Tıkladığınızda Bağlantı Başarıyla Tamamlandı Uyarısı Alıcaksınız. Oyun Bağlandığından İOS

4 – Tüm Bu Ayarlar ( Andoid ve İSO ) Bağlantı Yaptıktan Sonra Bluestacks Uygulamasını Kapatın Clash Of Clans Uyguluması Açıksa Onuda Kapatın. Şimdi Aşağıda Verdiğim Videodan da Örnek Olarak İzleyebilir Yada Videonun Altında Talimatları Uygulayabilirsiniz.

 

5 – Clash Of Clans Bot Programı İçin Size Gönderdiğim Oyun Bot Klasörünü Açın

6 – GameBot Org. Uygulama Dosyasını Açın

7 – Program Açıldıktan Sonra Tüm Ayarları Otomatik Yapıldığından Hiçbir Ayar Yapmadan Start Bot Seçeneğine Tıkladığınız Anda Program bluestacks Programını Açacak Clash Of Clans Oyununu Bulup Açacak ve Karşınıza Hata Kodu Gelicek 🙂 Ama Korkmayın Bu Hata Kodu Şu Anlama Geliyor Fare İle Oyunun İçinde Klan Kalenizin Üstüne Bir Kere Tıklamanız ve Farenizi Oynamadan 40 sn Kadar Beklemeniz Gerekmektedir. 🙂

8 – Bundan Sonrasına Karışmayın Botunuz Artık Devrede Oyunu İzleme Keyfine Ulaşın 🙂

9 – İngilizceniz Varsa veya Google Çevirmen İle Bot Üzerindeki Diğer Ayarları Değiştirebilirsiniz. Ama Tavsiyemdir Hiçbir Ayarını Değiştirmeyiniz. Bu Şekilde En Çok Para ve İksir Kazanıyor.

*****


Fiyat Bilgisi
Clash Of Clans Bot – Garantili*****

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.