Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

Fast 8 ‘ Hızlı ve Öfkeli 8 Film Setinden Kareler ve Arabalar

Fast 8 ‘ Hızlı ve Öfkeli 8 Film Setinden Kareler ve Arabalar

Hızlı ve Öfkeli serisinin hayranları son film için Nisan 2017’deki vizyona tarihi için gün saymaya başladı. Serinin 7. filmi Amerika’da Furious 7 (Öfkeli 7) olarak vizyona girerken ülkemizde dağıtımcı tarafından Hızlı ve Öfkeli 7 olarak sinemalarda gösterildi. 8. filmin vizyon ismi Amerika’da Fast 8 yani Hızlı 8 olarak belirlendi. Muhtemelen ülkemizde daha öncekiler gibi Hızlı ve Öfkeli 8 ismi ile vizyonda olacaktır.

‘Önümüzde Yeni Yollar Var’ tagline ile ilk posterini yayınlayan Hızlı 8 filminin vizyon tarihi 14 Nisan 2017. Filmin yeni oyuncuları arasında yakınlarda duyurduğumuz Oscar ödüllü Charlize Theron ile beraber Helen Mirren ve Clint Eastwood’un oğlu Scott Eastwood yer alıyor.

Filmin başrol oyuncuları ile beraber Hızlı ve Öfkeli serisinde otomobiller ayrı önem taşıyor. Hızlı 8’in Facebook fan sayfasında yayınlanan fotoğraflarla İzlanda’da yapılan çekimlerden görüntüler ve tabii filmin araçları yer alıyor.

Hızlı, cesur ve çevik! Letty’nin arabaları onunla çok uyumlu.

Tej ile iyi şanslar! Ripsaw’ı ile tüm arazi savaşlarına hazır. 

Hobbs gücün kendisi! Arabası da aynı onun gibi olmalı.

Roman her zamanki tarzıyla hız peşinde! 

Dom, karla kaplı yollara hazır mı?

Sakin Ol, Adalet Peşinde, The Italian Job gibi filmlerle tanıdığımız  F.Gray Gary‘nin yönetmenliğini üstleneceği filmin kötü karakteri olarak Mad Max: Fury Road’un Furiosa’sı Charlize Theron seçildi. Oscar ödüllü güzel yıldız kadroda Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky, Lucas Black, Vin Diesel, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson ve Jason Statham’a eşlik edecek. Game of Thrones’un yıldızlarından Kristofer Hivju da filmde kötü adam tarafında olacak.

Sekizinci yapım ilk olarak Mart 2015’de Diesel Jimmy Kimmel Live!‘da iken açıklandı ve filmin New York’da çekileceği de bildirildi. Filmin hazırlıkları Hızlı ve Öfkeli 7‘nin yayınlanmasından hemen sonra Diesel, Morgan ve yapımcı Neal H. Moritz’in yeniden imzayı atmasıyla başladı. Temel çekimler Mart 2016’da İzlanda, Mývatn’da başladı. Diğer çekimler Küba, Atlanta ve New York’da yapıldı.

Hızlı ve Öfkeli 8, Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminden sonra Paul Walker’in oynamadığı ikinci film.

Kaynak

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.