Teknoloji Startup Girişim

Google Adsense COVID-19 Güncelleme

  Google Adsense COVID-19 Güncelleme
  Değerli iş ortağımız,
  COVID-19’dan kaynaklanan belirsizliklerin hakim olduğu bir ortamda çalışmalarımızı sürdürürken sizi, iş arkadaşlarınızı ve yakınlarınızı her zaman düşündüğümüzü bilmenizi isteriz. Geçtiğimiz birkaç hafta ve ay boyunca, çoğunuz iş yaşamınızla artan kişisel sorumluluklarınız arasında denge kurmak zorunda kaldığınız zor günler yaşadınız.
  COVID-19, içinde bulunduğumuz ortamı hepimiz için değiştirdi ve bu süreç yeni gelişmelerle devam ediyor. Her işletmenin kendine özgü zorlukları olsa da bu durumdan hepimiz bir şekilde etkileniyoruz. Kimimiz talep ve trafik bakımından yaşanan değişikliklerle, kimimiz evden etkili bir şekilde çalışmanın getirdiği zorluklarla karşılaşıyor.
  Çevremizde bütün bunlar yaşanırken, benzeri görülmemiş bu dönemde işletmenize yön vermenize yardımcı olmak için yanınızda olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Kullanıcılarınızla bağlantı kurmanın ve iletişimde kalmanın yollarını aradığınız bu süreçte, işletmenizi destekleme konusundaki sürekli kararlılığımızı tekrar vurgulamak istedik.
  Platformlarımızı müşterilerimiz için güçlü tutuyoruz
  Google’ın altyapısı, dünyanın her yerindeki kullanıcıların her gün başvurduğu işletmeleri destekliyor. Koronavirüs salgınının tüm dünyaya yayıldığı ve daha fazla kullanıcının evden çalışma düzenine veya evden öğrenime geçiş yaptığı bu dönemde, ağ altyapımızın bu yükü kaldırıp kaldıramayacağını doğal olarak merak edebilirsiniz. Bu soruyu kısaca “Evet” diyerek yanıtlayabiliriz.
  Böyle bir dönemde Google hizmetlerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve talebi karşılayabilmek için ağ altyapımızın kapasitesini artırmaya devam ediyoruz. Özel global ekiplerimiz, gereken her yerde ağ kapasitesini artırıyor. Kesinti yaşanan durumlardaysa hizmetin en kısa süre içinde tekrar kullanıma sunulmasını sağlıyorlar. Tüm dünyada belirsizliklerle dolu bir süreç yaşanıyor olsa da Google’ın altyapısının gece ve gündüz, işletmeler ve tüketiciler dahil olmak üzere herkesin yanında olmasını sağlamak için çok çalışıyoruz. Altyapımızı güçlü tutmak için neler yaptığımız hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
  Ayrıca, Google’ın şartlar ve koşullarımız uyarınca size ödeme yapmayı sürdüreceğinden emin olmanızı isteriz. Ödeme döngülerimiz hakkında daha fazla bilgi için Yardım Merkezi (Google AdMob, AdSense, Ad Manager) sayfalarına başvurabilirsiniz.
  Hizmetlerimiz ve destekle ilgili geçici etkiler
  Ekip üyelerimizin sağlığını korumak için aldığımız önlemler nedeniyle, destek hizmetlerinde geçici olarak bazı sınırlamalar ve gecikmeler yaşanabilir. Bu durumun neden olabileceği aksaklıklar için özür diler ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Hesap kurtarma, güvenlik ve reklamlarla ilgili belirli incelemeler (örneğin, COVID-19 ile ilgili dolandırıcılıkları veya uygun olmayan reklam yerleşimlerini önleme) dahil olmak üzere, kritik önem taşıyan iş akışlarına öncelik vermeye devam edeceğiz. Hesabınızla ilgili desteğe ihtiyacınız varsa Yardım Merkezi (Google AdMob, AdSense, Ad Manager) sayfalarına başvurmayı sürdürebilirsiniz. Bu sayfalarda, ürün uzmanlarından yanıt alabileceğiniz Yardım Topluluğu’na da ulaşabilirsiniz.
  COVID-19 salgısını sırasında yardımcı olmaya kararlıyız
  Google olarak, insanların güvende olmalarını, bilgi almalarını ve bağlantıda kalmalarını sağlamak için çalışmalarımızı hızlandırmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalar arasında “5 Yapılacak Şey” kampanyasının tanıtılmasını veya uzaktan öğrenim olanaklarının sunulmasını sayabiliriz.
  Böyle bir dönem için bir başucu kitabımız yok ve elimizden gelen her şekilde desteğimizi sunarak sizinle birlikte bu zorlukların üstesinden gelmeye kararlıyız. İşte bu geçiş sürecini hem siz hem de işletmeniz için biraz daha kolaylaştırabilecek bazı kaynaklar:
  “Evden Çalışma” düzenine ayak uydurmak (Making “Work From Home” work for you)
  Daha iyi görüntülü aramalar için 6 ipucu (6 tips for better video calls)
  Global pazar trendlerine hakim olun (Stay on top of global market trends)
  Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz. Bugün ve her zaman yanınızdayız.
  Saygılarımızla,
  Google AdSense Ekibi
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ