Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

İnternetten Para Kazan www.onlinekapitalizm.com Tanıtım YazısıMerhaba Arkadaşlar;

Neredeyse Belkide Net Hatırlamadığım İçin 10 Yıllık Bir Konudan Sizlere Bahsetmek İstiyorum. Konu Kapitalizm, Bu Oyunun Adını Duyanlar Olmuştur Mutlaka Yada Oynayanlarda Olmuştur İçinizden Diye Düşünüyorum. Yıllardır Böyle Bir Oyun Yapmak İçin Uğraştım, Araştırdım ve Karşıma Yüzlerce Sorun Çıktı Bi Şekilde Yapamadım veya Yaptıramadım. Bu Oyunu Neden Yapmak İstedim Diye Soracak Olursanız Bu Oyunu Oynamayı Çok Seviyorum 🙂 Evet Belkide Bu Oyun Tutmayacak ve Oynanmayacak Olabilir Buda Bir İhtimal Ama Güzel Tarafı Şu Sadece Ben ve Yakında Çevremdeki Sevdiğim İnsanlarla Oynarım 🙂 Buda Bana Keyif Verir Yani Kendimize Oyun Yaptırmış Olurum 🙂 –  Tabiki İnşallah Oyun Tutar 🙂 🙂 🙂

Oyunun Nasıl Oynanacağı İle Bilgi Zaten Oyunun Sitesinden de Burdaki Bloğumda Özel Açmış Olduğum Gizli Para Kategorisinde de Anlatacağım. Hatta Bazen İndirim Kodları, Hediye Puanlar veya Ödül Kodlarını Buradaki Bloğumdan Paylaşacağım.

Oyun Aslında Kısaca Şuna Dayanıyor.

www.onlinekapitalizm.com Adresine Girip Üye Olduktan Sonra Devlet Size Bir İş Yeri Acabileceğiniz Kadar Küçük Bir Bakiye Veriyor Sizde Bu Bakiye İle Mantık Hesapları Yaparak Önce Küçük Dükkanlar Sonra Biraz Daha Büyük Dükkanlar, Sonra Fabrikalar, Araziler, Çiftlikler ve Madenler Satın Alarak Üretim Yapıyor ve Diğer Oyunculara Küçük Kar Marjları Koyarak Satıyorsunuz.

Eğer ki Yatırımları Doğru Yaparsanız Paranız Büyür Büyür ve Oyunun Zirvesindeki En Büyük Patron Siz Olabilirsiniz. Oyun Hakkında Daha Fazla Detayi Birdaki Yazımda Yazacağım Şuan Bu Kadar Kısa Bilgi Yeterli Sanırım Birdaki Yazımda Görüşmek Üzere.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ahmet dedi ki:

    bu oyunu ben de oynamıştım abi ya şimdi sabırsızlıkla bekliyorum gizliparayı 🙂

  2. INFECTED dedi ki:

    Yıllar önce facebokta oynuyordum çevremdeki insanlarda oyunu gördüğünde çok beğenmiş ve bağımlısı olmuşlardı herşey yavaş ama emin adımlarla giderek büyüyen bir kitlesi vardı verdiğimiz emeklere değilde bir daha oynayamıycağımız için üzülmüştük bir kaç yılda bir kontrol ediyordum acaba oyun tekrar açılırmı ümidiyle şans eseri gece ticaret oyunları ararken tekrar kontrol ettim ve kapitalizm oyununun aramıza döndüğünü gördüm gerçekten çok sevindim aşırı dozda nostalji yaşadım diyebilirim çok teşekkürler umarım karşılaşacağın sorunların üstesinden gelip bizlerle kalmaya devam edersin başarılarının devamını dilerim. Bu arada kişisel görüşürüm kapitalizm 2 en iyi versiyondu şuanki versiyonun kapitalizm 2 ye göre + yönleri var var olmasınada – yönleri daha fazla bu yüzden kapitalizm 2’nin yerini dolduramıycak yinede emeğine sağlık genel olarak beğendim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.