Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

İşinizi Basitleştiricek 6 Online Araç / Beyaz Yakalılar İçin Harika Uygulamalar

İşinizi Basitleştiricek 6 Online Araç / Beyaz Yakalılar İçin Harika Uygulamalar

Hepimizin İş Yerinde Teknolojiyi Kullanma Açısından Sorunları Olmakta Bu Yazım Sadece Beyaz Yakalılara Hitap Etmesede Genelde Onların Daha Çok Kullanabileceği Uygulamalar. Ben Bile İş Yerimde Çoğu Zaman İnternette Gezerek İş Yerim İçin Acaba Daha Az Zaman Harcayarak İşleri Kolay Nasıl Yapabiliriz, Bunların Bize Maddi ve Manevi Anlamda Ne Getiris ve Götürü Olur Kurumsal Bir Şirket Olma Yolunda Bizi Ne Derecelere Getirebilir ve Maliyet Konusunda Ne Kazandırı Diye Araştırmalar Yapmaktayım.

Bazen Araştırmalar Sonuçunda Öyle Yazılımlar Bulup Bunların Çoğunu Şirket İçin Uygulamaya Geçiyorum ve Gerçekten Faydasını Görüyorum Bunları Ekip Arkadaşlarımla Paylaştığımda İse bir Hüsrana Uğramaktan Başka Elimden Başka Birşey Gelmiyor.

Sonuçta Neredeyse Teknoloji Hergün Yeni bir Yenilik Getirsede İnsanlar Bunların Kıymetini Bilmeden Kullanmaya Kalktığında Sadece Harcanan Masraf ve Emek Çöpe Gidiyor. Ne Diyelim Umarım Daha Sağlam Sıkı Ekip Arkadaşlarıyla Çalışmak Banada Sizlere Nasip Olur 🙂

Şunu Söylemek İsterim Eğer Teknolojiyi Düzgün ve Bilinçli Kullanırsanız Hem Şirket Anlamında İyi Bir İzlenime Hemde Şirkette Kendinize ve Şirketin Menfatlerine Daha Fazla Vakit Ayırabilceksiniz.

Hepimizi Faliyet Konusu Farklı ve Zaman İlerledikçe İşler Daha Karmaşık Hal Almaya Başladı. İşimizi Kolaylaştıracak Her Yolu Denemmeliyiz Diye Düşümüyorum.

Sanal Alem Bu Kadar İleri Gitmişken Hedef Kitlemizin İhtiyaç Listesine Hızlı Cevap Vermemiz Gerekiyor.

 

desk.com

Müşteri sayınız ne kadar artarsa kullanıcılarınızın destek ihtiyacı da artacaktır. Kullanıcı desteği başlı başına bir iş kolu ve tek başınıza veya küçük bir ekiple çalışıyorsanız tüm vaktinizi ayırsanız bile üstesinden zor geleceğiniz bir alan. Desk bütün kullanıcı sorunlarını gözlemleyerek bu problemi çözüyor. Ayrıca çoklu kanal ve mobil desteğiyle gayet başarılı bir hizmet sunuyor.

 

slack.com

İletişim şirketinizin hayati bir kolu gibi. Hele ki bu devirde iletişimsizlik veya iletişim problemleri her zamankinden daha çok arttı. Bu konuda da devreye Slack giriyor. Slack, şirket içi iletişimi toplu veya kişiye özel olarak sunan gayet kullanışlı bir araç. Sadece konuşmaların değil aynı zamanda dosyaların paylaşılabilmesine de olanak sağlıyor.

 

ontraport.com

Pazarlama, satış ve organizasyon ile ilgili bütün görevleri tek bir platformda takip etmenizi sağlayan Ontrapot en ucuzu aylık 79 dolar olan güzel bir araç. Ontrapot web formları, giriş sayfası, e-mail taslağı, WordPress ve Facebook entegrasyonu, üyelik siteleri, iki yönlü SMS mesajlaşması ve daha bir çok özelliği barındıran gayet geniş bir araç.

 

oktopost.com

Ürünlerinizi veya servislerinizi sosyal medya kanallarında ne kadar çok tanıtırsanız o kadar çok ilgi çekersiniz. Sosyal ağları ne kadar aktif kullanırsanız o kadar çok kullanıcıya ulaşırsınız. İşleriniz biraz büyüdükten sonra bütün kanallar için ayrı ayrı uğraşmak baya büyük bir iş yükü haline gelecektir. Sosyal medya ile ilgili herşeyi, kampanya ve içerik düzenlemelerini, editoryal takvimi, otomatik paylaşım yapmayı ve daha bir çok şeyi bünyesinde barındıran Oktopost’un en ucuz paketi aylık 400 dolar. Bu rakam biraz fazla gibi görünebilir ama sosyal medyayı gerçekten aktif kullanan bir iş yapıyorsanız bu kolaylık sizi baya bir iş yükünden kurtaracaktır.

 

zoho.com

Eğer potansiyel kullanıcılarınıza ilişkin listenizi düzenleme ve güncelleme yapan bir sisteminiz yoksa listeniz kolayca karmaşık bir hal alabilir. Çok fazla CRM sistemi içerisinde bana göre en başarılısı satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri kısmını basitleştiren Zoho CRM.

 

doodle.com

Özellikle farklı zaman dilimlerinde olanlarla toplantı saati belirlemek tam bir kabus olabiliyor. Her kişiye uyabilecek bir zaman dilimi bulmak bazen imkansız olabiliyor. Doodle tam bu noktada devreye giriyor. Herkese uyan zaman dilimini belirlemede gayet başarılı. Ücretli kullanıcılar için ise Google Takvim, iCloud ve Outlook ile senkronize olabiliyor.

 

Yukarıdaki 6 araçla sizleri karmaşıklığa iten bütün işlerden kurtulmanız mümkün. Sizlerin de işe yarayabileceğini düşündüğünüz araçlar varsa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. anqel dedi ki:

    Kaardeş Seviliyosun Wolfta AnqelXLabS

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.