Teknoloji Startup Girişim

İstanbul Gezilesi Yerler – Windmill Cafe Nargile Restaurant

  İstanbul Gezilesi Yerler – Windmill Cafe Nargile Restaurant

  Bundan Sonraki Zamanlarda Gittiğim Gördüğüm ve Gezdiğim Yerler Hakkında Düşüncelerimi Sizlerle Paylaşacağım.
  Umarım Takipçilerim Yazılarımı Okuyarak Gittiğim Yerler Hakkında Bilgi Sahibi Olur. Beni Sevindiricek Olan Konulardan Bir Tanesi Yorum veya Mail Olarak Gittikleri Yerler Hakkında Düşüncelerini Fotoğraflarını Benle Paylaşırlar. Bu Sayade Diğer Gidecek Kişiler Fikir Sahibi Olmuş Olurlar 🙂

  • Bugün Uğradığımız Bir Mekan Hakknda Yazı Yazmak İstedim, Üstelik Gittiğim Yerlerden İlk Yazımı Paylaşacağım Umarım Seversiniz.

  Mekan Kafa Dinlemek Rahatlamak veya Huzur Bulmak İçin Birebir Mekan. Sakinliği Ferağlığı Tartışılamaz. Geniş Havadar Bahçesi Sayesinde Yaz Günlerinin Uğrak Yerlerinden Biri Olmayı Hakediyor Bence. Hatta Öyle Uygun Bir Mekan Ki Doğum Günü Eğlencelerinizde Bile Güzel Vakit Geçirip Kimseleri Rahatsız Etmeyerek Müzik Dinleme Şansına Sahip Olabilirsiniz.

  Personellerinin İlgi ve Alakası, Mekanın Ferahlığı, Zengin Menüsü, Uygun Fiyatları, Toplantı Doğum Günü Gibi Etkinlik Yapabilecek Kadar Geniş Olması, Kimseler ve Kendinizi Rahatsız Etmeyecek Kadar Toplumdan Uzakta Olması İle Benim En Sevdiğim Mekanlar Arasındadır.
  Bölge Olarak İstanbul Kayaşehir ve Başakşehir Birleşim Yolu Arasında Kalan Mekan Park Sorunu Olmadan Rahatça Gidebileceğiniz Yerlerden Birisidir. Yazımın Devamında Sizlerle Konum ve Fotoğraf Bilgilerini Paylaşacağım. Şimdiden İyi Eğlenceler Dilerim.

  Facebook Hesabı

  Ulaşım ve Yol Tarifi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ