www.bitolga.com

KORİDORA – 3. Sayfa Evden Kaçış Oyunu ( Korku )

KORİDORA – 3. Sayfa Evden Kaçış Oyunu ( Korku )
REKLAM ALANI

Merhabalar;

Uzun Bir Süredr Yaşamış Olduğum Sıkıntılardan Dolayı Yeni Yazılar Yazamıyorum. Ancak Size Yeni Öğrendiğim Bir Mekan Hakkında Kısa Bir Bilgi Vermek İstedim.

Korkmayı Severmisiniz ? Peki Korku Filmi Seyretmeyi ?

Bildiğim Kadarıyla Korkuyu Herkez Sever Ancak Korksada Bunları Yapmaktan Vazgeçmez, En Güzelide Buya Zaten 🙂 Uzun Zamandır Mutlaka Karşınıza Geliyordur Korku Evleri Korku Maceraları Gibi Etkinlik Oyunları. Mutlaka Aranızda Bunlara Gidenler Olmuştur. Ancak Şimdi Bahsedeceğim Yerede Gitmenizi Öneririm. Ben Daha Gitmedim Ancak En Kısa Sürede Gideceğimden Emin Olabilirisniz. Mekan Hakkkında Kısa Bilgiler Vericem Ancak Tam Bir Bilgi Kimsede Yok Şu Sıralar.

Bu Arada Korkmaya Hazır mısınız ? 🙂 🙂 🙂

Ayrıca Gidecek Arkadaşlardan Ricam Var Güzel Anı, Fotoğraf, Video Gibi Şeylere Ulaşma Sansınız Olursa Lütfen Bana Gönderin bitolga@bitolga.com Yorum Yazan Arkadaşlardanda Bekliyorum.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: 3. Sayfa
Oyunun Türü:  Gerilim & Korku

Kadıköy evden kaçış oyunu Koridora gerilim ve korku seviyesinin yüksek olduğu bir oyunla misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 3.Sayfa isimli hikayede çözülemeyen cinayetleri çözmeye çalışacaksınız. Bunu yaparken de durdurulamayan bir katili durdurmanız gerekiyor.

Korku temalı evden kaçış oyunlarından biri olan Koridora Kadıköy’de gerçek zamanlı evden kaçış oyunu sevenler için yeni bir deneyim sunuyor. Sizlerde kendinizi bir film kahramanı gibi hissetmek ve bu heyecanı yaşamak isterseniz yukarıda paylaştığımız iletişim kanallarını kullanarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

 

Fiyat Bilgileri

 

Sosyal Medya Hesapları

Rezervasyon Tel : || Email : rezervasyon@koridora.com

Web Adresi : www.koridora.com

Belki Bu Video Sizi Tatmin Etmez Ancak Yurt Dışında Buna Çok Yakın Bir Video Yayınlandı. Keyifli İzlemeler Dİlerim

 

İyi Eğleneler Dilerim. Yorum Beğeni ve Paylaşımlarınız İçin Çok Teşekkür Ederim.

 

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.