Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

Sabah Uyanmak, Uyanabilmek yada Çalar Saati Duyabilmek

Sabah Uyanmak, Uyanabilmek yada Çalar Saati Duyabilmek

Ahhhh Çok Dediğinizi Duyar Gibiyim, Yada Uyanıyorum Ama Kalkamıyorum, Çalar Saati Hiç Duymuyorum Diyenlerdenmisiniz. Bence Çoğumuz Çalar Saatide Duymuyor Uyanmaktada Zorluk Çekiyoruz, Bunu Genelde Büyük Şehirlerde Yaşayanlar Daha İyi Bilecektir !!!

Küçük Şehirlerde ve Köylerde Yaşayıp Yazımı Okuyanlar Neden İlla Büyük Şehir Bizde Aynı Şeyleri Yazıyoruz Diyorlardır Mutlaka. Bende Küçük Bir Köyde Yaşıyorum Aslında İşim Gereği İstanbul’dayım Sizlerde Haklısınız Ancak Büyük Şehirlerde Sorunlar Daha Fazla Dostlarım. İnanın Sabah Havası, Yolu, Trafiği, Problemleri İş Arkadaşları, Sorunlu Müşteriler, Gün İçi Hızlı Tempo, Akşam Dönüş Çilesi, Akşam Vakit Geçirip Hava Alıcak Yerlerin Olmaması Gibi Yüzlerce Nedenlerden Dolayı Büyük Şehirlerde Uyanmak, Uyumak ve Çalar Saati Duymak Çok Zor Oluyor.

 

Bende Bu Aynı Durumdan Fazlasıyla Şikayetçiyim Aslında Bu Yüzden Birlikte Yaşadığım İnsanların Bazen Çileden Çıktığına Şait Oldum Ancak Elimde Gelen Hiçbirşey Yoktu.

 

Bir Süredir Bende Bu Sorunu Aşmak İçin Farklı Bir Yöntem Denedim Birazda Olsa İşe Yarıyor Sanırım 🙂 Bu Yüzden Sizlerle Paylaşmak İstedim Umarım Sizleriden İşini Yarar. 😀 Eğer Faydalı Olursa Yorum Atmayı Unutmayın Diyorum ve Bu Güzel Uyandırma Alarmını Sizlerle Paylaşıyorum.

 

Uyandırma Alarmına Ulaşmak İçin Tıklayınız !!!

 

GÜNAYDINNNN 🙂 Keyifli Uyanmalar Diliyorum #bitolga 🙂

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.