Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

Sana Özel ♥ denebunu.com ♥ Nedir ? Kimdir ?

Sana Özel ♥ denebunu.com ♥ Nedir ? Kimdir ?

Merhaba Arkadaşlar Bugün İstanbulda Yaşanan Elektrik Kesintileri Yüzünden Yaşanan Sıkıntıları Bir Çoğumuz Biliyoruz Sanırım. Bende Böyle Bir Gün Yaşarken Geçirdğimiz Ucak Bir Kaza Sonucu Araç Tutanağı Tutmak İçin Servise Uğramamız Gerekti ve Burada Dikkatimi Çeken Bir Site Hakkında Yazı Gördüm, Orada Çalışan Bir Arkadaş Bu Siteyi İnceliyordu.

Benimde Dikkatimi Çekince Bende Notu Aldım ve Akşam İnceledikten Sonra Sizlerle Paylaşmak İstedim. İlginç ve Güzel Bir Çalışma Yapmışlar. Günümüzde Sosyal Medyanın Gücünü Bilmeyen Yoktu Sanırım Bu Yüzden Bu Tarz Bir Çalışma Yapan denebunuc.om Firmasını Tebrik Ederim.

Sizlere Bu Site Hakkında Kısa Bilgiler Vermek İstiyorum. Yorum ve Paylaşımlarınız İçin Teşekkür Ederim.

Denebunu Nedir?

Denebunu, dünyaca ünlü markaların ürünlerini denemen için kargo dahil ekstra hiçbir ücret almadan kapına kadar getiren yepyeni bir platform! Yanlış duymadın, tamamen ücretsiz.

Denebunu, ilgi alanlarına ve profiline uygun ürünler olduğu zaman Sana Özel sayfasında ücretsiz talep etmen için sunar ve kapına kadar getirir.

Yapman gereken tek şey; keşfetmek, denemek ve yorum yapmak.

Aylık ya da yıllık üyelik bedeli ödeyecek miyim?

Denebunu’ya üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ürün denemek ücretli midir?

Denebunu’ya üye olmak da, Denebunu’nun sana özel sunduğu ürünleri denemek de tamamen ücretsizdir. İlgi alanlarına ve profiline uygun ürünler denemeye devam etmek için yapman gereken tek şey, Denebunu’da denediğin ürünler hakkında kutunu teslim aldıktan sonra aktif olan “Ürün Yorumlarım” sayfasında yorum yapmak.

Üye olmak için yaş koşulu var mı?

16 yaşından büyük herkes Denebunu’ya üye olabilir.

Yurtdışında yaşıyorum. Denebunu’ya üye olabilir miyim?

Şimdilik sadece Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

Profilimi doldurdum, ancak %100 olmuyor. Neden?

Profilini doldururken bir soru gözünden kaçmış olabilir. Tüm soruları yanıtladıysan kategorilerin (Hakkında, Kişisel Bakım, Ev Bakım) yanında tik işareti görmen gerekir, eğer bu işareti görmediğin bir kategori var ise orada yanıtlamayı atladığın bir soru kalmış olabilir. Tüm sorular yanıtlanmış olmasına rağmen hala bu sorunu yaşıyorsan info@denebunu.com adresinden bizimle iletişime geçmeni rica ederiz.

 

Daha Fazla Uzatmadan Site Linkini Paylaşıyorum www.denebunu.com

Facebook Adresi Tıkla

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.