Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

Türkiye’nin Kripto Para Borsası Sonunda Yayında – Üye Ol 100 TL Kazan

Türkiye’nin Kripto Para Borsası Sonunda Yayında – Üye Ol 100 TL Kazan

Kripto paraların dünyada büyük bir ivme kazanmasıyla Türkiye de bu konuda güzel adımlar atmaya başladı. Kripto para borsasının en yeni girişimlerinden biri olan ve daha önce sizinle tanıştırdığımız Binansda üye alımına başladı.

Hakan Baş, Alper Özdemir ve Mustafa Alpay ortaklığında kurulan Binans ilk önce Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraları işleme açmasını bekliyoruz. İlk açılışın ardından ise Erc-20 tokenlerini yani diğer altcoinleri kapsayarak etki alanını genişletmeyi hedefleyen girişim, ilk üyeleri için bir güzellik yapıyor ve alım satım işlemleri başlayana kadar hesabınızı oluşturup onaylattığınız anda 100 TL’lik “Hoş Geldin” hediyesini hesabınıza yüklüyor.

Binans Üye Olmak İçin : Tıkla – https://www.binans.com/ref/j974gj

Sisteme giriş yapıp hesap bilgilerinizi tamamladıktan sonra belirtilen evrakları yükleyip kimliğinizi doğruluyorsunuz ve belirtilen meblağ hesabınıza yükleniyor.

Not 10.03.2018 : Burada Hesabınıza Yüklenecek Olan 100 TL Nakit Olarak Hesabınıza Yüklenmemektedir. Sadece Alım Satım İşlemlerinde Verilen 100 TL Komisyon Ödememek Adına Kullanabilceğiniz Bir Bakiyedir. Bilgilendirme İçin Yağızhan Kerim Değer Teşekkür Ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ortada referans arttırmak amaçlı kasıtlı ya da gerçekten fark edilmeden bir hata gözüküyor. 100TL’yi alıp hesabınıza falan yüklemiyorlar. Alım satım işlemlerinde vermekle yükümlü olduğunuz komisyonları buradan kesiyorlar. Bi nevi bir süre komisyon ödememiş oluyorsunuz. Yanlış yönlendirme yapmamak adına hatırlatmak istedim.

    1. Tosa87 dedi ki:

      Değerli Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim Yağızhan Bey Bununla İlgili Not Açıklaması Yazıya Ekleyeceğim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.