Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

İnstagram Profil Fotoğrafı Canlı Saat Nasıl Yapılır ?

Merhaba Arkadaşlar Son Zamanlarda Googlede En Çok Aranan Şeylerden Birisi Anlamsız Bir Şekilde İnstagram Profil Resmini Canlı Saat Nasıl Yapılır Sorusu ?

Biliyorum Bunu Şuanda Herkez Merak Ediyor Nasıl Yapılıyor Diye Ancak Bunu Yapan Kişiler Paylaşmıyor Sebebi İse İlgi Uyandırmak ve Dikkat Çekmek ve Bu Sayede Takipçi Kazanmak. Aslında Mantıklımı 🙂 Valla Ne Derseniz Deyin Kulağa Hoş Geliyor.

Peki Şimdi Gelelim Bunu Nasıl Yapacağımıza ? Hepiniz Merak Ediyorsunuz Sanırım ? Bende Bunu Yapanlar Arasındayım Ancak İşimiz Gereği Bizimde Biraz Dikkat Çekmemiz Sanırım Sizin Sorun Olmaz Sonuçta İki Yazı Yazarak 3 Kuruş Kazanmaya Çalışan Bir Blog Yazarıyız Hepimiz. Blog Yazanların veya Bizim Halimizden Anlayanların Bu Konuda Bize Destek Olacaklarını Düşünüyorum.

Şimdi Bu Yazıyı Arada Kontrol Ederseniz Bölüm Bölüm Nasıl Yapılacağını Anlatacağım Ama Bugünlük Sadece Program Dili ve Kısa Bilgiler Vericem. Bizim Gibi Küçük Blog Yazarlarına Destek Olmak İçin Yazımızı Sosyal Medyalarda Paylaşarak, Yorum Yaparak Destek Olursanız Çok Memnun Kalırım. Şimdiden Destek Olan Herkese Teşekkür Ederim.

Güncel : 21.06.2019


 


 


 


 

Bu Yazılım İle İnstagram Profil Resmini Her Dakika Değişecek Ve O Anki Saat Dakika Yazacak 🙂 Şuanda İnstagramda Çok Popüler Olan Bu Yazılım İle Profilinize Dikkat Çekebilir Takipçiler Kazanabilirsiniz.

Peki Bu Yazılım Ne İle Yapıldı ?

Bu Yazılım Python İle Yapabiliriniz Arkadaşlar Kullanmayı Bilenler İçin Çok Basit Olacak Bir Sistem Bu Bilmeyenler İçin

Yazının Başında Yazan Bizim Gibilere Destek Olmak İçin Yazımızı Paylaşın ve Takipte Kalın. Çünkü Bilmeyenler İçin İnstagram Profil Resmini Canlı Saat Nasıl Yapılır Sorunusu Part Part Yazımız Okundukça ve Paylaşıldıkça Yazmaya Devam Edeceğiz. İlginize Teşekkür Ederiz. Destekleriniz İçin Çok Sağolun.


Nasıl Yapılır ?

 

  • GitHup’ta ilgili programı bu linki kullanarak indirin.
  • Programı çalıştıracağınız platforma nodejs’i kurmanız gerekiyor. Bunun için linkteki adımları izleyin.
  • Komut satırına GitHup’tan indirdiğiniz programın içerisine girmeniz gerekiyor.
    Örneğin klasörün yolu şu şekildeyse “/Users/salimcansatici/Desktop/instagram-canli-saat-app” aşağıdaki kodları sırasıyla komut satırında girmelisiniz. Komutları yazmanızın ardından geçerli klasöre gideceksiniz. Eğer aramaya CMD yazıp girdiğinizde “C:\Users\BİLGİSAYARADI” şeklinde yazı geliyorsa üçüncü adımdan başlayabilirsiniz. (cd desktop)
cd users > cd BİLGİSAYARADI > cd desktop > cd instagramcanlisaatapp
  1. Klasörün içerisine komut satırında girdikten sonra girdikten sonra “npm install npm i puppeteer” yazarak NPM kurulumu yapıyoruz.
  2. Programı çalıştırmak için komut satırında aynı dosyaya gidip “node app” yazmanız gerekiyor.
  3. app.js dosyasının içerisinde 87 ve 88. satırda gerekli alana hesabınızın kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girin.

Adımları doğru bir şekilde yaparsanız program açık olduğunda profil fotoğrafınız her dakika değişecektir. Profil fotoğrafınızı canlı saat nasıl yapabileceğinizi anlattık.

Program dakika başı profil fotoğrafınızı değiştireceği için olası engellemelerde, askıya alınma durumlarında Kısa ve Öz sitesi ve ilgili yazarlar sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk programı kullanana aittir

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.