Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

İnstagram Toplu Takipçi Silme 2019Merhaba Arkadaşlar Bugün Bir İnstagram Hesabı İçin İnstagram Toplu Takipten Çıkma Sistemi Araştırdım İnternette Bilin Bakalım Ne İle Karşılaştım 🙂 Yine Bir Sürü Sahte Yazılımlar, Hesapları Çalan Programlar vs vs. Bu Yüzden Bu Bloğumu Açtım Aslında Ben İnternette Yüzlerce Bulunan Sahte Bilgi Arasından En Doğrusunu Bulup Yayına Almak ve Benim Gibi Araştırma Yapan İnsanların Doğru Veriye Ulaşabilmesi İçin.

Neyse Gelelim İnstagram Toplu Takipçi Silme Programımıza Aslında Programda Değil Uzantı.

  • Öncelikle Choreme Tarayıcımızı Açıyoruz
  • Uzantılar Kısmını Açarak ” FreeBot Unfollow: Instagram Mass Unfollwer” Uzantısını Kuruyoruz 2 Saniyede Kuruluyor Zaten ( Uzantının Adını Bulamayanlar Buradan Bakabilir ( Link İçin Tıkla )
  • Sonrasında İnstagram Hesabımızı Choremeden Açıyoruz ve Takip Ettiğimiz Kişilerin Listesini Açıyoruz
  • Sonrasında Sağ Üst Köşeden Programın Resmine Tıklıyoruz Bize Kullanızı Adımızı Soruyor Şifre Falan İstemiyorum 🙂 Bu Yüzden Güvenilir Bir Uygulama
  • Sonra Başlata Tıklıyoruz

İşte Bu Kadar Şimdi Choreme Sayfanız Açık Kalsın O Bir Süreç ve Zaman Olayını Ayarlayarak Tüm Takip Ettiğiniz Hesaplardan Takibi Bırakarak Çıkıyor.

Yazıma Yorum Yapmayı Paylaşarak Bana Destek OLmayı Unutmatın.

Bu Arada İnternette Zaman Geçirirken İnternetten Para Kazanmak İstermisiniz ? veya Ben Ticareti İyi Yaparım Diyormusunuz ? O Zaman Bu Oyun Size Göre Yakında Açılıyor ve İlk Üyelerine Güzel Hediyeleri Var. Unutmayın İlk Oyuncular Hep Kazanacak ve Başarı İseniz Patron Siz Olursunuz 🙂

Oyun Linki www.gizlipara.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.