Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

Marsa Bilet Al 2020 – Marsa İsim Yazdırmak Nasıl Yapılır ?
Merhaba Arkadaşlar İnstagram da veya Bir Çok Haber Sitesinde Sosyal Medyada Bu Haberi Duymayanınız Kalmamıştır 🙂 Şimdi Herkes Marsa Bilet Alıyor. Peki Nedir Bu Bilet Olayı ? Ne İşe Yarayacak ve İnsanlar Neden Bu Bileti Alıyor, Tüm Detaylar Yazımda Paylaşmayı Unutmayın. 🙂 Ayrıca 30.000 Kişilik İnstagram Adresimden de Beni Takip Etmeyi Unutmayın @tolgasahin_tr

Amerikan Havacılık Dairesi NASA Çok Konuşulucak Bir Programa El Attı ve Bir Kampanya Başlattı. Nasanın Sitesine Giren Kullanıcılar İsmini Marsa Gönderecek.

Nasanın Sitesine Ad Soyad Girdikten Sonta Temsili Bir Biniş Kartına Ulaşıyorlar. Haziran 2020 Yılında Fırlatılacak Olan Rover Uzay Aracının Şubat 2021’de Jezero Kraterine İnmesi Planlanıyor.

NASA’nın Başlatmış Olduğu Bu Kampanya Sosyal Medyada Büyük İlgi Gördü ve En Büyük İlgi Türkiye’den Oldu 🙂 ( kıs kıs Güldüğünüzü Görür Gibi Oldum )

Peki Mars Bileti Nasıl Alınır ?

2020 Yılında NASA Uzay Aracında İsminiz Olmasını İstiyorsanız ve Hatıra Bileti Çıkarmak İçin 30 Eylül 2019’dan Önce İsminizi Aşağıdaki Linke Tıklayarak Biletinizi Alabilirsiniz.

NASA 2020 Bilet Alhttps://mars.nasa.gov/participate/send-your-name/mars2020/

Ben Biletimi Aldım Marsa Görüşürüz 🙂

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.