Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

Söyler Organizasyon Sakarya Şubesini Açtık
Uzun Bir Süredir Açılıp Açılmaması Konusunda Görüşmeler Yaptığımız Sakarya Söyler Organizasyon Şubesi Web Sitesini Açtık. İstanbulda Uzun Yıllardır Bu Konuda Profesyonel Hizmet Veren Söyler Organizasyonun Sahibi Sinan Söyler Sakarya Bölgesinde de Hizmet Vermeye Başladı. Kendisi ve Şirketi Hakkında Kısa Bir Bilgi Paylaşmak İstiyorum.

Söyler Organizasyon ( Hakkımızda )

2016 yılında sakarya aldığımız ilk sahne ile başlayan serüvenimizde bugünlere geleceğimizi düşünmemiştik. Sadece bir düğünde sahneyi şenlendirmek için başladı kıvılcım sonra neden bütün organizasyonlar bizimle faklı olmasın dedik. İlk zamanlar sadece hobi olarak işlerimizden vakit buldukça çevremizle başladık. 2010’a kadar sadece müzik ve tiyatro kısmı ile sahnede organizasyonlar gerçekleştirdik. Sektörde bir çok değerli organizasyon firmaları bulunmaktadır kimisi bizim gibi müzik tiyatro kimisi süsleme alanında kimisi yemek şamdanlık masa sandalye organizasyonu yaparken biz hedefimize bu şirketi 2010’dan sonra yatırımlarımı yapıp bir organizsyonu a’dan z’ye  gerçekleştirmek için organizasyon şirketimizi genişlettik. Bir etkinlik ve organizasyonu herkez gerçekleştirebilir bizim amacımız etkinliği ve organizasyonu gerçekleştirmek değil hedefimiz gelen konuklara kaliteli ve kurumsal hizmet vermektir.

Bugüne kadar binlerce düğün, sünnet, nişan, dernek, festival, tiyatro, ramazan etkinlikleri, özel gün ve gecelerde organizasyonlar gerçekletirdik.

Bizim amacımız sizin en değerli gününüzde sadece konuklarınızla ilgilenmenizi sağlamaktır. Bunuda organizasyonu yöneten şefimiz ve ekibi ile sizin sırtınızdan büyük yükü alıyoruz.  Misyonumuz tamamen müşteri ve dost memnuniyetine dayalıdır. Bu misyon ve davranışımız ile binlerce organizasyona imza attık atmaya devam ediyoruz.

Sizde farkı bizimle yaşamak istiyorsanız gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonu bizlere tarif edin bizler gerçekleştirelim. Saygı ve sevgilerimizle SÖYLER ORGANİZASYON

( www.sakarya.soylerorganizasyon.com )

Kaynak

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.