Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

Toki Kura Sonuçları 2019 – Kayaşehir – Kayabaşı – Silivri – Tuzla – Ayazma – Hoşdere

  • 05 Temmuz 2019
  • 10.586 kez görüntülendi.Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Herkese Hayırlı Uğurlu Olsun Evlerinizde Güle Güle Oturmayı Nasip Etsin. Bende Kayaşehir Kayabaşı 2+1 Daire İçin Başvurdum Ama Nasip Değilmiş Çıkmadı. Çıkanlar Çok Mutlu Çıkmayanlar Üzgün Biliyorum Ama Her İşte Bir Hayır Vardır Diyelim.

Bildiğiniz Üzere Çeklişlerde Herkes Heycanlıydı ve Sonuçlar İçin Kura Numaraları İçin Başvuru Numaraları İçin Toki Sitesine Girmeye Çalıştı Ancak Nitekim Fazla Giriş Olduğu İçin Site Yanıt Vermedi. Bende Sizlerin Heycanına Ortak Olmak ve Aradığını Verilere Kolayca Ulaşabilmeniz İçin Toki 2019 Kura Başvuru Listelerini, Kura Numara Listelerini ve Kura Sonuçlarını Anlık Olarak Sitemden Paylaştım. Sitemdeki Yazıya Girerek Linke Tıklayarak Direk Ulaştınız. Bürüt Rakkam Söylenicek Olursa Toplamda Siteme 678.655 Kişi Ziyaret Etti. Çok Memnun Kaldım. Hatta Facebook’ta Twitter’de Canlı Yayın Esnasında Adımı Yazanlar, Sitemin Linklerini Aratanlar, Yorum Yapanlar, Mesaj Atanlar Oldu. Bu Beni Çok Mutlu Etti. Hepinize Ayrı Ayrı Teşekkür Ederim. Bende Elimden Geldiği Kadarıyla Sizlere Hizmet Vermeye Çalıştım. Artık Beni Tanımayan Kalmamıştır Sanırım Bundan Sonrada Yine En Doğru Bilgilerler Yayınlarıma Kaldığım Yerden Devam Edeceğim. Umarım Tekrardan Görüşürüz Beni Unutmayın Sağlıcakla Kalın.

Toki Sonuçlarınıza Aşağıdaki Linklerden Rahatça Ulaşabilirsiniz. Yazımı Yaplaşmayı Yorum Yapmayı Unutmayın. Tekrardan Görüşmek Üzere…Toki Kayaşehir Kayabaşı 2+1 Kura Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Liste TıklaToki Kayaşehir Kayabaşı 3+1 Kura Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Liste Tıkla


Toki Silivri 2+1 Kura Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Liste Tıkla


Toki Silivri 3+1 Kura Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Liste Tıkla


Toki Tuzla 2+1 Kura Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Liste Tıkla


Toki Tuzla 3+1 Kura Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Liste Tıkla


Toki Ayazma 2+1 Kura Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Liste Tıkla


Toki Ayazma 3+1 Kura Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Liste Tıkla


Toki Hoşdere 2+1 Kura Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Liste Tıkla


Toki Hoşdere 3+1 Kura Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Liste Tıkla


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.