Keyifli Zamanlar – www.bitolga.com

Uber Türkiye’den Çekiliyor – Uber Yolculuğunu Sonlandırdı !
Uber Türkiye’de ki 5 Yıllık Serüvenini Bitireceğini Açıkladı. Bu Duruma Gerçekten Üzüldüm, Çünkü Bizim Esnafımız Bizim Taksilerimiz Gerçekten Kötüler Gerçekten Aldıkları Paraları Haketmiyorlar, Denetlenmiyorlar. Bizim Taksicilerimiz Konuşmayı Bilmezler, Oturmayı Bilmezler, Kısa Mesafe Uzun Mesafe Olayı Yaparlar, Yabancı Turist Görsünler Kazık Atmak İçin Can Atarlar Sonrada Ben Helal Para Kazanıyorum Derler vs vs vs…. Daha Neler Neler. Altını Çizmek İsterim Eğer Türkiyede 1 Milyon Taksici Varsa Bunlardan Sadece 5 bin Tanesi Düzgün İnsandır. Gerçekten Sizlerden Utanıyorum Umarım Sizlerinde Ekmeğine Devletimiz Balta Atarda Sizlerinde Kökünü Kurutur ve Bundan Sonra Adam Gibi Taksiciler veya Uber Gibi Bir Sistem Yeniden Faliyete Geçer. 

Uberin Tüm Müşteriler İle Paylaştığı ve Türkiye’deki Faliyetlerini Durduracağı Mailin İçeriği Aşağıdaki Gibidir.

 

Uber Basın Duyurusu

Tek bir tuşa basarak istediğiniz yere gitme fikriyle yola çıkan Uber, bugün dünyada 63 ülkede, 700’den fazla şehirde günde 15 milyon yolculuk yapılmasına imkan sağlayan global bir teknoloji platformu olmuştur.

Uber, 2014 yılı itibariyle İstanbul’da hizmet vermeye başlamış ve güvenli ulaşımın popüler seçeneği haline gelmiştir. Türkiye’de 4 milyondan fazla kullanıcı uygulamamızı indirmiş, 12,000 UberXL sürücü ortağı ile 6,000 şirket Uber sayesinde gelir elde etmiştir.

Maalesef, çok zor bir karar almak durumunda kalarak İstanbul’daki UberXL faaliyetlerimizi 31 Mayıs tarihi itibariyle durdurduğumuzu bildirmek isteriz. Uber, Türkiye için uzun vadeli bir iş ortağı olmak istemektedir. Yolcularımıza Sarı Taksi ve Turkuaz Taksi ürünlerini sunmaya devam edeceğiz.

Uber olarak Türkiye’ye olan bağlılığımızı koruyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ve tüm ilgili yerel paydaşlarla beraber çalışmak istiyoruz.

Bize güvenen tüm yolcularımıza ve her koşulda saygınlık ve profesyonellikleri ile örnek olan her bir UberXL sürücü iş ortağımıza çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.